חומה ומגדל

 
שם:
טל':
אימייל:
עיר:
מתעניין ב:
 
 שדרוג דלתות הכניסה שלכם אינו חייב לכלול פרויקט מסיבי של עקירת דלתות מהצירים וגרירתן לאתר פינוי. הוא גם לא חייב להסתיים ברכישת דלת יוקרתית קומפלט. רבות מדלתות הכניסה הן דלתות שבסך הכל זקוקות להחלפת הפאנל: הצילינדר, המנעול והידית – כל המנגנון. ייתכן כי הוא נבחר תחת אי התאמה לעיצוב הדלת או הבית, ושינוי ההרכב שלו יוביל לדלת בעלת חזות שונה לחלוטין ממה שהיא עכשיו.
 
פאנלים מעוצבים לדלתות הכניסה
 
בואו לחוות את חוויית השפע בתחום הפאנלים החדשים: כסופים, מוזהבים, טלסקופיים וקוויים כאחד. הפאנלים שלנו כוללים ידיות מכל מיני סוגים וסגנונות, גדולות כקטנות, מחודדות כעגולות. ניתן לבחור את הפאנל בעצמכם או להתייעץ עם מומחה עיצוב פנים מטעמנו, או בעל ניסיון בתחום דלתות הכניסה.
 
התאמת הפאנל לדלת
 
כמובן שכאן לא נהסס לברר מהי הדלת שלכם בטרם נאשר את התאמתו של הפאנל. במידה והמוצר מתאים לדלת, אנו נבצע גם את ההתקנה, בנוסף למכירה עצמה. התאמת הפאנל לדלת תיעשה בקפדנות. רק מוצר שמתאים לדלת שךכם ייבחר. 
 
התקנת הפאנל על הדלת
 
אנו נשלח מנעולן מקצועי שיפרק את הצילינדר, המנעול והידית וירכיב במקומם את הפאנל אשר קניתם. מובטחת התקנה קלה ומהירה, עם בדיקת הפאנל החדש בסיום הפרויקט. אנו ממליצים להשקיע מחשבה רבה בבחירת הפאנל ולקחת דגמים שיתאימו לחזות הדלת וגם יהיו איכותיים מבחינה בטחונית ובטיחותית.
 
טיפים כלליים לבחירת עיצוב הפאנל
 
התאימו את הפאנל למראה החיצוני של דלת הכניסה וגם למראה הפנימי שלה. התאימו את הפאנל למרחבים בסביבת הדלת כמו החצר או מבואת הכניסה מחד והחדר הקדמי בתוך הבית מאידך. התאמות אלו יאפשרו לכם לבחור בפאנלים הטובים ביותר עבור עיצוב הבית שלכם.
 
פאנלוס – עיצוב פאנלים והתאמתם לדלתות כניסה
 
בנוסף לשירות מכירת דלתות כניסה קומפלט, אנו מציעים שירות מכירת פאנלים בלבד, והתקנתם על דלתות קיימות. אנו משווקים פאנלים כסופים או מוזהבים, בצורות שונות של ידיות: עגולות או אחרות. ניתן להתרשם מהמבחר הרב של ידיות הפרזול שלנו ולבחור במוצר המתאים ביותר לדלת הכניסה שלכם בבית, בין אם היא קדמית או משמשת לכניסה מחלקו האחורי.
 
רוצים להנות ממגוון רחב של פאנלים, דלתות ופרזולים מעוצבים? קטלוג דלתות כניסה פאנלוס.
 

הבניה החכמה     בלוג      צור קשר