חומה ומגדל

 
שם:
טל':
אימייל:
עיר:
מתעניין ב:
 

 

 

אחד משואבי האבק המשוכללים ביותר אשר מומלץ לכם לקנות עבור חברת הניקיון, הבית הפרטי שלכם (אם אתם צרכנים פרטיים שאינם מנהלים חברת ניקיון), או כל מקום אחר הדורש ניקיון יסודי הוא שואב האבק הרובוטי. לשואב האבק הרובוטי יתרונות רבים אשר מזניקים את רמת הניקיון בבית שלך לגבהים חדשים מסיבה פשוטה אחת: לא נדרש ידע מעשי בניקיון, אלא רק בהפעלת המכשיר (שגם היא פשוטה מאד, ולא מתבססת על שום ידע טכני מצדכם).
 
חיישן זיהוי קירות ועצמים
 
שואבי אבק רובוטיים מצוידים בחיישנים אשר מזהים ממרחק קירות ועצמים קשיחים, מגיעים עד לעצם, מנקים אותו וממשיכים הלאה. בעבר, שואבי אבק היו נתקלים בעצמים הללו ונחבטים, והצרכן היה זקוק לידע בתכנות שואב האבק. כיום, הכל על אוטומט, בזכות חיישן קסום זה.
 
השואב לא מצריך ריקון PER פעולת ניקיון
 
לשואב האבק כיס קיבולת עצום בגודלו, וזאת על אף שהוא עצמו קטן מאד בממדיו. השואב יכול להתנהל עם כיס מלא למשך זמן רב מאד, ולמעשה הריקון של המכל נדרש רק PER מספר שבועות, ובשימוש שאינו אינטנסיבי – תוך מספר חודשים.
 
חיסכון בחשמל ללא ירידה ביעילות המוצר
 
בהשוואה לשואבי אבק רובוטיים אחרים, נחשב שואב זה למובחר שבמובחרים. יחד עם זאת, הוא גם חסכוני בחשמל, וזאת בשונה מיתר המכשירים החשמליים אשר ידועים בירידה ביעילות כפונקציה של ירידה בצריכת החשמל. כאן, מדובר במנגנון צריכה חכם המאפשר למכשיר רוב הזמן לעבוד כשהוא מוטען ולא מחובר. טעינה מחדש נדרשת כל זמן רב מאד.
 
קטן וקומפקטי, לא תופס מקום ונוח לשימוש
 
שואבי אבק רובוטיים, בשונה משואבי אבק גדולים המופעלים ידנית, הם שואבי אבק קטנים, קומפקטיים, לא תופסים מקום, לא גורעים נפח רב, ועל כן הם יכולים להיות מאופסנים בקלות כשהם לא בשימוש. גם כאשר הם בשימוש ניתן להתנהל כרגיל, ולא לחשוש להיתקל בהם, בשל כך שהם רואים אתכם הרבה לפני שתראו אותם, בזכות החיישנים שלהם, ועל כן הם תמיד ימצאו את מסלולם גם כשאתם מסתובבים במסלול הניקיון שלהם בזמן אמת.
 
למידע נוסף על שואבי אבק רובוטיים, קיטורית ניידת ועוד.. היכנסו לאתר שלנו או פנו אלינו ישירות לפרטים נוספים!
 

 

הבניה החכמה     בלוג      צור קשר