חומה ומגדל

 
שם:
טל':
אימייל:
עיר:
מתעניין ב:
 

פנלים מבודדים - עולם שלם של עיצוב לבית

הידעתם כי ישנם פתרונות יפים ולא יקרים במיוחד לקירוי בית המגורים או המפעל הקטן? הידעתם כי פתרונות אלה הרבה יותר אפקטיביים בהינתן המציאות האקלימית בישראל מאשר אותם פתרונות קירוי מסורתיים שנראים כביכול כמועדפים? הבה ונבחן את פני הדברים.
 
גג מפנלים מבודדים - מדוע זה כדאי?
 
כאשר הצרכן צריך לבחור בין גג רעפים לגג פנלים מבודדים, זה מאד מפתה לבחור בגג רעפים: אני מביא את אירופה ללב תל אביב, הבית של ייראה כמו בית בכפר, ובכלל – אדום זה אחד הצבעים היפים והדקורטיביים לעיצוב הבית, הלא כן? אבל אם נחשוב לרגע מדוע הומצאו הרעפים ולשם מה הם מיועדים, תפקידם הוא להגן על הבית משלג, או יותר מדויק – למנוע את הצטברות השלג על ידי ניתוץ ופיזור שלו לכל עבר במטרה שיהפוך למים, העיקר שלא ייערם. בירושלים עוד אפשר, בקושי, לחשוב על פתרון כזה, אבל בתל אביב או נתניה אין לזה כל משמעות מעשית, ועדיף להשתמש בפנלים מבודדים מחומר מוקצף אשר יוכלו להגן עליכם ממשקעים, וליצור בידוד איכותי הן מההיבט האקוסטי והן בשל ביטולן של השקעות האקלים על פנים המבנה.
 
פנלים מבודדים לבית
פוליסטירן
 
פנל מבודד במילוי קלקר. מכיל תקן אש 755. משמש לחיפוי כל סוגי המבנים – ממבנים ניידים ועד מבני תעשייה שלא למגורים. נחשב לאחד הפנלים המקובלים והנפוצים בשוק.
 
פלגלס
 
לוח אקריל שנוצר בתהליך אקסטרוזיה. הלוח נפוץ מאד בישראל ובמדינות ערב בשל האקלים החם והשמשי, הוא עמיד בפני קרינת שמש UV, ומגיע בשלל צבעים. ניתן למצוא אותו בצבעים לבן שלג, בז', כתום, כחול, טורקיז וירוק, והוא יכול להיות מוזמן בפורמט מבריק, עם החזר ברק, או מט, ללא ההחזר.
 
פלייט
 
לוח מט המגיע בשלל צבעים, בדומה לפלגלס. הוא לוח חסין אש, מתאים להתקנת קירות מחיצה בבתים ומקומות עבודה, ומשתמשים בו גם בביתני תצוגה ותערוכות.
 
פלסן
 
לוחות שניתן לקבל במצב מבריק על פי רוב, הם משמשים להתקנת פתחי תאורה בבתים, ולדיפון קירות אקוסטיים. בדומה לפלגלס הם חסינים מקרינת UV, עמידים בתקנים רבים, ועשויים מחומר אנטי ונדלי המספק הגנה איכותית להתקנים שבירים או כאלו החשופים לנזקי טבע וחוץ.

הבניה החכמה     בלוג      צור קשר