חומה ומגדל

 
שם:
טל':
אימייל:
עיר:
מתעניין ב:
 

3 סיבות לרכוש פנלים מבודדים

פנלים מבודדים הם כלי הבסיס שלכם לבניית מבנים ארעיים ניידים. כיום, לא רק שמחיר הקרקע למגורים יקר, יש מחסור חמור בידיים עובדות, שנותן לכל קבלן, ולא רק לקבלן בנייה (למשל קבלן עבודות תקשורת, נגר או כל קבלן אחר) את ההזדמנות לספק שירותים יקרים. המצב כיום בישראל הוא שיש שירותים אקדמאים כמו רפואה ומדע שנמכרים במחיר זול יותר מאשר עבודה של קבלן שאינו עוסק במדע, וכל זה קשור להיצע וביקוש במעגל העבודה: יש בארץ יותר מדענים ואנשי רוח מקבלנים, וזו התוצאה. זו גם הסיבה שהדיור בארץ יקר כל כך: גם הביקוש לקרקע ישראלית עולה, וגם יש מעט מאד גורמים שיהיו מסוגלים לבנות את הבית. האם ניתן לראות שינוי בהעדפות סדר היום הציבורי, ונהירה לתחום עבודות הקבלן? לא, אבל ניתן לראות שדיירים רבים מצאו פתרונות יצירתיים לבעיה, וביניהם - רכישת מבנים ניידים במחיר הרבה יותר זול מעבודתו של קבלן. מבנים כאלו זקוקים לפנלים מבודדים. מאידך, גם הקבלן עצמו זקוק לפנלים מבודדים, למשל אם הוא זקוק להקמת אזור חיץ שייצור באתר עבודתו שטח סטרילי להגנה על הציבור ממפגעי בנייה.
 
פנל מבודד לקיר
 
הגנה על מבנים ניידים
 
פנלים מבודדים מונעים רטיבות במבנים, מגנים על מבנים מגבס ומעץ ממזיקים ומהתפוררות, ויוצרים אקוסטיקה בתוך המבנה המאפשרת בידוד רעשים ובידוד השפעות אקלים. לא בכדי בוחרים צרכני מבנים ניידים בפנלים מבודדים ככלי להגנה על הטובין.
 
הגנה על אתרי בנייה
 
גדר האיסכורית, למשל, שעשויה כולה מפנלים מבודדים, היא הכלי המועדף על הקבלן: זה קשיח, זה חסין, ניתן לשים על זה בד יוטה עליו ניתן להטביע את שם החברה הקבלנית לצרכי פרסום ושיווק, ועל כן, הפנל המבודד משמש גם את הקבלן וגם את הציבור במקרים בהם נדרשות עבודות בנייה מסיביות.
 
הגנה על אירועים פתוחים מטעמי בטיחות ואבטחה
 
גדר מפנלים מבודדים משמשת בעלי אירועים בחוץ (למשל מסיבות רחוב במדרכה רחבה ליד הכביש) הן לבטיחות האורחים במסיבה, הן לבטיחות הנהגים שלא יבואו עמם במגע, והן מטעמי אבטחה, כמו כל אירוע אחר שיש לאבטח מפני פלישת גורמים עוינים. לרוב, גם גדר פנלים מבודדים לאירועים תלווה בבד יוטה או אחר שישמש לפרסום ושיווק.

הבניה החכמה     בלוג      צור קשר