חומה ומגדל

 
שם:
טל':
אימייל:
עיר:
מתעניין ב:
 

דירות למכירה בשרון

אם אתם מחפשים איכות חיים אמתית בשרון, בואו להבטיח לעצמכם את דירות החלומות. אנו משווקים דירות בבניינים חדישים באזור השרון, בכל הגדלים ובכל הדגמים. כשאתם קונים דירה חדשה בשרון מאד חשוב לדעת את מספר החדרים הרצוי ואת סוג פתרון הדיור המבוקש: עם מרפסת או בלעדיה, בבניין גבוה או נמוך.

בחירת דירה למכירה בשרון

כשאתם בוחרים דירה למכירה בשרון, מאד חשוב להכיר את האזורים השונים. כך, למשל, ברעננה ניתן לגור בצפון העיר בפרויקט יוקרתי ליד קניון רננים בשם "נווה זמר" וניתן לגור במרכז ובדרום העיר ברחובות כמו מכבי ולוי אשכול. בהוד השרון ישנו פרויקט עם כמה דירות אחרונות למכירה בדרום העיר ליד מושב גני עם. מאד חשוב לבחון את האזורים של הפרויקטים הללו ולבחור את מי שהכי מתאים לכם. אנו סבורים כי כולם אטרקטיביים מאד, סמוכים לצירי תנועה מרכזיים וסמוכים למרכזי חינוך, תרבות, רפואה וקניות חשובים. ברם, לכל אחד ישנן העדפותיו הוא ועליו להתאים לעצמו אותם באמצעות עיון בפרויקטים הללו. אנו ממליצים, למשל, לבחור את סוג הדירה הרצוי (מרפסת, מספר חדרים וכד') ואז לגשת לנתוני האזור. לחילופין, אפשר להתחיל מנתוני האזור. כל אחד צריך לבחור את הפרויקטים בהתאמה לשאיפותיו. 

בחירת פרויקטים בשרון – בחירה באיכות חיים חסרת פשרות

כשאתם בוחרים דירה למכירה בשרון אתם מבטיחים את עתידכם הכלכלי, חברתי ועתיד ילדכם. האזור, שנהנה תדיר מעליית מחירים והתייצבותם בעתות ירידה, מאפשר לכם ליהנות מכל מה שאתם שואפים אליו: ריאות ירוקות, בטחון כלכלי, תעסוקה וחינוך בשפע, ועוד. דירות חדשות בשרון מחכות לכם ברעננה, הוד השרון ובאזורים נוספים. דירה למכירה בשרון היא עסקה מצוינת לכם הן לטווח הקצר והן לטווח הארוך.

אשלי, מיכלסון, לי-רן – חברות הקבלן שלכם באזור השרון

אשלי - דירות למכירה בשרון ישמחו לסייע לכם לבחור דירות חדשות בשרון. האזורים החמים ביותר כעת הם רעננה והוד השרון, שם אנו מצמיחים פרויקטים חדשים לגובה, על בסיס דירות חדשות, פנטהאוז וללא מרפסת. בואו להבטיח לעצמכם דירה בשרון באמצעות רישום לחברות אלה ועיון בפרוספקטים של הבניינים השונים. תנאים מצוינים לרוכשים, ליווי חברות, ותנאי החזר מהאטרקטיביים בשוק הנדל"ן. צרו קשר למידע נוסף על דירות למכירה בשרון של אשלי, מיכלסון ולי-רן בע"מ.

 

 

הבניה החכמה     בלוג      צור קשר