חומה ומגדל

 
שם:
טל':
אימייל:
עיר:
מתעניין ב:
 

מבנים יבילים


מבנים יביליםמבנים יבילים מיועדים לשימושים אראיים ומטרותיהם יכולות להשתנות בהתאם לסוג המבנה.
השימושים העיקריים של מבנים יבילים הם משרדי מכירות ניידים המוצבים באתרי בניה, מונחים באתר הבניה עד לסיום מכירת הפרוייקט, מבנים נפוצים נוספים הם צימרים ודירות קטנות להשכרה.

ישנם סוגים מיוחדים של מבנים כמו ממ"דים יבילים, התמחותנו היא בחדרי ביטחון יבילים שניתן לשנע ממקום למקום.

מבנים יבילים מיוצרים אצל היצרן בשטח יצור תחת הקפדה על תקנות הבניה בהתאם למהות המבנה ולאחר מכן מועברים באמצעות משאית אחת או יותר למקום בו צריכים להיות.

מבנים גדולים מועברים בכמה חלקים ומורכבים בשטח המיקום, לעומתם ישנם מבנים קטנים יותר אשר מועברים במקשה אחת וכל שנותר הוא לחבר את תשתיות המים, ניקוז וחשמל.

חברת חומה ומגדל מתמחה ביצור ואספקת מבנים יבילים לשימושים שונים, ההתמחות היא בחדרי ביטחון הבנויים בהתאם לתקני הבניה ונמצאים תחת פיקוח. המבנים מיוצרים בקיבוץ יגל ומובלים עד ללקוח באמצעות משאית בהתאם לתנאי המיקום ובמבנה.

היותנו בשוק חדרי הביטחון ומבנים יבילים במשך שנים רבות מעניק לנו יתרון משמעותי באיכות המבנה אותו אנו מספקים, דבר שמקנה לך, הלקוח ביטחון ומבנה יביל איכותי ללא פשר

חומרי הייצור של מבנים יבילים

מבנים יבילים קלים עשויים מתשתית פלדה אשר עליה מונחים קירות מלוחות שונים. כך, למשל, מבנה יביל המשמש לביטחון יהיה עשוי מקירות בטון עבים על פי דרישות פיקוד העורף. מבנה יביל, בדומה למבנה רגיל מחולק, אם כן, לקונסטרוקציה פנימית ולוחות חיצוניים אך בשונה מהמבנה הרגיל הוא אינו נדרש ליסודות בטון וניצן להציב אותו על גג של מבנה קיים או בסמוך אליו כהרחבת בנייה. במקום לשלם ביוקר על מבנה בטון, בצעו את ההרחבות שלכם עם מבנים יבילים, ובמיוחד מבנים יבילים קלים הנחשבים חסכוניים במיוחד.

תפוצת המבנים היבילים

התפוצה היא בעיקר ברחבי העולם המערבי – אירופה ובעיקר צפון אמריקה, שם השימוש בנכסים מסוג מבנים יבילים משמש הרבה שוכרי דירות או רוכשי דירות המבקשים לא להתחייב למשכנתא יקרה וממושכת. ב- 20 שנה האחרונות הגיע התחום גם לארץ. כיום ניתן למצוא מבנים יבילים בעיקר במשרדי נדל"ן המוכרים פרויקטי בנייה, ואפילו כמגורי פועלים באתר הבנייה עצמו. מבנים יבילים קלים משמשים גם שוכרים ותיירים בעיקר בצפון הארץ, שם תעשייה זו נחשבת למקובלת במיוחד וניתן למצוא אותה הן בשוק השכירויות והן בשוק הצימרים ובתי ההארחה. מבנים יבילים קלים – ניתן למצוא בשלל סגנונות, כולם מרשימים ביותר מבחינת מראה פנימי וחיצוני.

רכישת מבנים יבילים

יש לפנות לחברה שזהו תחום התמחותה ולבצע את הרכישה. בתמורה – תקבלו את המבנה כשהוא מובל לאתר שלכם שלם, או מפורק עם הרכבה באתר (תלוי בגודל המבנה שרכשתם). הרכבת מבנים יבילים נעשית בשטח, והרכת מבנים יבילים קלים אינה נדרשת, למעט חיבור תשתיות המים והחשמל. מבנה יביל מהווה יתרון עצום, אם כן, גם בהליך הקמתו הלא ממושך. זמן ממוצע לתחילת יכולת אכלוס בתוך מבנה יביל מרגע הקנייה: 3 חודשים. 

 הבניה החכמה     בלוג      צור קשר