חומה ומגדל

 
שם:
טל':
אימייל:
עיר:
מתעניין ב:
 

 

 

חלונות בלגיים מברזל – השוואת מחירים

 

חלונות בלגיים מברזל הם החיקוי הקרוב ביותר לחלון הבלגי המקורי האירופי. החלון, שלא רק היה עשוי מברזל, אלא הכיל פורמט מאד גרוטסקי של הפרופיל: עבה מאד וגדול מאד ביחס לזגוגית, עבר מתיחת פנים של המאה ה- 21, וכיום ניתן לראות שרוב הזגוגיות הן דווקא גדולות, והפרופיל מקבל חשיבות משנית יותר. מה שכן, כאשר רוכשים את החלונות הללו עם פרופיל ברזל, חשוב מאד לוודא שמדובר בברזל מגולוון במיוחד אם אתם גרים באזור שיש בו לחות, על מנת שלא לחשוף את עצמכם לחלודה ולצורך להסירה מהפרופיל באמצעות שימון תקופתי. מחיריהם של חלונות בלגיים מברזל נקבעים כדלקמן.

איכות הזכוכית

ללא ספק, זכוכית כפולה ומחוסמת תעלה יותר מאשר זכוכית כפולה שאינה מחוסמת ואין ואקום בין צד אחד לצד השני. הזכוכית המחוסמת גם חזקה יותר וגם מאפשרת תנאים אקוסטיים טובים הרבה יותר מכך זכוכית אחרת, בעודה אוטמת לחלוטין את הדירה מרעשי חוץ. עוד בתחום הזכוכית הכפולה, כדאי לבחון זכוכית עם מקדם ביטחון: זכוכית שבמרכזה ניצב גוף מתכתי כמעט חסר צבע, שתפקידו לבלום את הזכוכית במקרה של שבר, ולמנוע ממנה להתפזר במרחב. איכות הזכוכית מושפעת גם מהעיצוב שלה: בעוד אשר זכוכית אשר יש בה ויטראז'ים והתזת חול תהיה יקרה, זכוכית שקופה וחלקה תתומחר במחיר טוב יותר, אלא אם כן יש בה איזושהי פונקציה אופטית כמו למשל היותה חד צדדית, כזו שמונעת מהעוברים ושבים להציץ פנימה לבית, ויוצרת בעבורם אפקט מראה.

איכות פרופיל הברזל

מחירו של פרופיל ברזל מגולוון יהיה יקר יותר ממחיר הפרופיל הלא מגולוון, משום שבברזל מגולוון מקבלים גם את כל התכונות החזקות שיש במתכת זו, וגם – חסינות מחלודה, ולכן במידה מסוימת הפרופיל הזה ייחשב בעיני קניינים מסוימים כעדיף על פרופיל האלומיניום אפילו. הברזל המגולוון גם יותר חזק וגם עמיד לחלודה. כאשר על פרופיל הברזל ניכרת עבודת נפחות מתקדמת, עם פיתוחים מפוספסים – היו בטוחים שהמחיר צפוי לנסוק בשל חדות עיצובית זו ומלאכת המחשבת בה נקט הנפח.


רכישת חלון אלומיניום בלגי צריכה להיעשות הן על פי אמות מידה עיצוביות והן על פי אמות מידה פונקציונליות הנדרשות לכם פרטנית!

 

 

הבניה החכמה     בלוג      צור קשר