חומה ומגדל

 
שם:
טל':
אימייל:
עיר:
מתעניין ב:
 

המדריך לרכישת פנלים מבודדים

כאן ניתן לקבל מידע על המסלול המלא לרכישת פנל מבודד. כפי שאתם ודאי יודעים, אם יש בחזקתכם מבנה, ובייחוד אם זה מבנה נייד, חשוב מאד לדפן אותו בפנלים מבודדים להגנה על תכולת הבית ובמיוחד על הקירות, שיהיו, לרוב, עשויים מחומרים הדורשים הגנה של פנלים מבודדים. מבנים מסוימים עשויים כולם מפנלים מבודדים ללא חומר נוסף, ועל בונה כזה נאמר שהוא דגל בפתגם "סוף מעשה במחשבה תחילה". מפני אלו סכנות מגן הפנל?
 
* נזקי קרינת שמש ו- UV.
 
* רטיבות.
 
* הגנה אקוסטית - אטימה מרעשי הסביבה.
 
* הגנה מפני נזקי אקלים.
 
לכן, תצטרכו לאפיין מה אתם מעוניינים שהפנלים יעשו, ומשם הדרך למוצרים הסופיים קצרה וקלה.
 
אפיינו את תכונות הפנלים שלכם
 
חשוב להדגיש ולציין באפיון גם נדבכים עיצוביים: אם הפנלים ייראו מט או מבריק, האם הם יהיו עשויים ממתכת או מעץ, האם יהיו הם עשויים אקריל, וכן – מפני מה הם יגנו? כמובן שזה הסעיף הכי חשוב, והוא שונה מאזור לאזור. כך, למשל, באזורי הקיצון במדינה: ליד הים התיכון או בבקעת הירדן יש חשש מנזקי חלודה וחמצון, בעוד אשר בהרי ירושלים והנגב הנזקים אחרים, וקשורים לאופי המדברי של האזור: סופות חול, קרינת שמש ישירה וכד'.
 
פנלים מבודדים
 
הגישו את אפיון הפנלים שלכם לבדיקת מומחה לתחום הפנלים
 
המומחה יבדוק ויבחן מהם הפנלים הנדרשים לכם, ויציע פתרונות פרקטיים של פנלים אשר לא סותרים את נוסחת העיצוב שביקשתם להתוות, והם גם ידועים כפנלים חזקים ועמידים אשר שמם הולך לפניהם בתחום שביקשתם להגן מפניו.
 
רכישת הפנלים והובלתם
 
אצל חלק מהספקים האספקה היא מידית אבל אצל חלקם ייתכן ותצטרכו להזמין הובלה, ובכל מקרה – אם אין לכם משאית ועשיתם הזמנה גדולה, הובלה לטווח הארוך היא הפתרון היחיד לקבלת הפנלים אליכם לאתר הבנייה. לכן, במעמד התשלום, ודאו שאתם מקבלים את כל מסמכי הרכישה שלכם: מחשבונית ועד תעודת אחריות, ולאחר מכן קבעו תאריך הובלה מוסכם, והקדישו למובילים לפחות שעה מזמנכם לספירת התכולה, ווידוא שתעודת המשלוח נכונה ושהפריטים מקבילים למה שמופיע בה. כמובן שבמידה וחלה טעות בהזמנה אתם תפוצו בלוחות המתאימים שיובאו לאתר שלכם בתוך פרק זמן קצר ללא עיכובים מצידנו.

הבניה החכמה     בלוג      צור קשר