חומה ומגדל

 
שם:
טל':
אימייל:
עיר:
מתעניין ב:
 

 בתים ניידים

לבנות בית בשיטה הקונבנציונלית - מסורתית זה התחייבות סופית וארוכת טווח, בעלת השלכות רבות מבחינה כלכלית והתנהלותית. ההתחייבות הזאת לאו דווקא מתאימה לכולם.  למי שלא מעוניין, או לא יכול להרשות לעצמו "להכות שורשים" מבטון, קיים פתרון אלטרנטיבי, מהיר, זול ויעיל הרבה יותר מבניית בית בשיטה המסורתית והארוכה אותה כולנו מכירים. בתים ניידים אינם רק נחלתם של מי שמעוניין בפתרון זמני, אלא הם נעשים יותר ויותר נפוצים גם למי שמעוניין בפתרון קבוע- אך זול ומהיר.

אז מה כדאי כל כך במבנים ניידים ? היתרון הגדול ממנו לא ניתן להתעלם, הוא שמשך זמן ההקמה של בתים ניידים הוא קצר באופן משמעותי מזמן שבו לוקח להקים מבנה בשיטה הקלאסית, כאשר בשונה ממבנים אשר הוקמו באופן הקונבנציונאלי, בתים ניידים ניתן להעביר ממקום למקום בהתאם לצרכי החיים, המזג אוויר או החשק.

במקביל לחסכון בזמן, הבחירה בהקמת בתים ניידים אף מאפשרת חסכון בעלויות: החיסכון הראשון מתבטא בעלויות ישירות: הקמתם של בתים ניידים עולה הרבה פחות מבנייה קונבנציונלית. למעשה, ניתן להגיע לחיסכון של עד מחצית מהעלויות בבניה הרגילה. בנוסף,  מהלך הבניה הקונבנציונאלית הוא תהליך ארוך ומורכב וכמעט תמיד צצות הוצאות לא צפויות בדרך המייקרות את פרויקט הבנייה באופן משמעותי. לעומת זאת, בתים ניידים מוקמים בהתאם לתוכנית מוגדרת ומוגמרת מראש, כך שהמחיר הראשון הנקוב הוא המחיר אותו תשלמו.

בתים ניידים מיוצרים ברמה ובאיכות גבוהות ביותר: הם מספקים איטום אקוסטי (לא נכנס רעש), בידוד תרמי (לא נכנסים חום או קור), ואף יציבות כנגד תזוזות או רעידות אדמה בשל משקלם הקל יחסית. הגימור של בתים ניידים הוא ברמה גבוהה והם מותאמים לצרכיו ולרצונותיו הפרטיים של הלקוח.

תהליך ההקמה של בתים  ניידים אף הוא טומן בחובו יתרון גדול: עיקר העבודה על הבתים נעשית במפעל,  מה שמצמצם באופן משמעותי את הרעש ואת ההמולה שמתרחשים בדרך כלל באתרי בניה. הבית הנייד מתוכנן בקפדנות על ידי מהנדס, בהתאם לצרכים הפרטיים של הלקוח ומוקם במפעל - בפיקוח מלא וצמוד. העבודה היחידה אשר מתבצעת בשטח היא ההקמה הסופית של הביית והגימורים הסופיים שלו.

למידע נוסף אודות בתים ניידים היכנסו לסורגים והתרשמו !

הבניה החכמה     בלוג      צור קשר