חומה ומגדל

 
שם:
טל':
אימייל:
עיר:
מתעניין ב:
 

 

בריכות בטון מודולריות

בריכות שחיה מודולריות הן בריכות שחיה מוכנות המיוצרות במפעל ומובלות במשאית לבית הלקוח ללא צורך בהרכבה: הסבלים סוחבים אותה שלמה ישירות מרכב ההובלה. הבריכה נקראת גם "בריכה מתועשת" בשל כך שהדגם שלה הוא מוצר שלם, מוגמר שהתווה מראש על ידי היצרן. הקירות החיצוניים שלה עשויים טרמופלסט או פשוט מפלדה מגולוונת. הקירות הפנימיים הם קירות PVCולעתים – ויניל. התחתית עשויה מבטון.
 
עיצובים בלתי מוגבלים
 
בחנות זו משווקים בריכות שחייה מודולריות בשלל צורות וגדלים. ממש כמו שבוחרים בגד חדש ברשת אופנה, גם בריכה ניתן לבחור על פי הצורה המועדפת. כיצד מומלץ לבחור אותה? המשיכו לקרוא.
 
בחירת הבריכה בעת בניית בית חדש – יתרון
 
בשל כך שאלו בריכות מוכנות שלא ניתן לשנות אותן, דיירים בבתים קיימים, עומדים על תילם, עשויים להיתקל בקשיים מהותיים למצוא בריכות, ובהיצע מאד מוגבל. לעומת זאת, מי שזה עתה השיג אישורי בנייה, ובונה את ביתו החדש על חלקת אדמה (או לחילופין, מי שקנה בית שלם והחליט להרוס אותו ולבנות מחדש) מומלץ לו להתחיל מבריכת השחייה, שכן במצב הזה החצר חדשה, השטח נקי מתשתיות ולמעשה, הכל פתוח. במקרה זה כמובן שכמות העיצובים והגדלים שתוכלו לבחור תהיה בלתי נדלית אך בהחלט מוגבלת. למשל, אם השטח שקניתם – קטן, או בעל גודל מוגבל, חשוב לבחור בריכה שתאפשר לכם שטח פנוי בחצר לכל מטרה אחרת שלא תהיה (הצבת שולחן, נדנדה או כסאות גן למשל).
 
מוצרים נלווים, הדרכה, התקנה ושירות בזמנים נוחים
 
כאן בחנות זו, קניית בריכה ביתית תזכה אותך גם במוצרים נלווים לניקיון הבריכה ותחלופת מחים, משאבות ואמצעי הכלרה וניקיון. רכישת בריכות בטון מודולריות תהווה עבורכם קרש קפיצה ממשי שכן גם לא יהיה חשש שתקנו מוצר שלא מתאים לכם, את הקנייה – אם תאושר על ידנו ילוו מומחי התקנה מהחשובים והבולטים בארץ, ולאחר ההתקנה יוסבר לכם בשטח כיצד להשתמש במכשירי השאיבה, הניקיון והתחזוקה השונים. אף לקוח לא נותר חסר הבנה או ידע, ויזכה לכלל השירותים בזמן אמת בשעות פתיחת החנות.
 
אמצעי הגנה לבריכה ולסביבתה
 
דלת לנעילה/סגירה של חדר המשאבות: רצוי שתהיה דלת כבדה, עמידה, ואטימה לרעשים על מנת לא להעיב על שגרת חייכם החדשה.
 
מכסה לבריכה: ניתן לרכוש אצלנו מכסה לכיסוי הבריכה בחורפים ובלילות למניעת נפילה בעת שהייה בחצר בזמנים אלו.

הבניה החכמה     בלוג      צור קשר