חומה ומגדל

 
שם:
טל':
אימייל:
עיר:
מתעניין ב:
 

בניית אמבטיה בתוספת חדר

אחת ההחלטות החשובות, כאשר אנו מעוניינים לבצע  בניית אמבטיה בתוספת חדר, היא המיקום, האינסטלציה והעלות.  חשוב לבחון את המיקום של מערכות כגון: אסלה, מקלחון, אמבטיה, ארון אמבטיה ועוד. יש להכין תשתית סניטרית וכן תאורה. יש למקם את מערכות האינסטלציה שיתאימו לקונספט של החדר. אם המיקום של צנרת השופכין, ישפיע על מיקומה של האסלה, אם מיקומו של החלון בחדר האמבט ישפיע על המיקום של ארון האמבט וכדומה. מדובר על תכנון מדויק. גם ההחלטה לגבי מקלחון או  אמבטיה היא החלטה חשובה, למרות שרבים היום, יעדיפו מקלחון דגם Sibel, אשר יהיה נוח לשימוש, ימנע בזבוז מים וחדר האמבט, יהיה נוח ורחב יותר.
 
ההחלטה לבנות חדר בתוספת אמבטיה
 
מי שאוהב בכל זאת אמבטיה, יש לשלב אותה בחלל חדר האמבט, כלומר, גודל האמבט. ניתן למצוא אמבטיית ישיבה שתהיה קומפקטית, נוחה ותשרת אתכם נכון. חשוב שתתייעצו עם שיפוצניקים או קבלן מיומן ומנוסה, אשר יוכל לתת לכם תכנית ברורה של בניית אמבטיה בתוספת חדר. הכל חייב להיות בניצול נכון של החלל, כך שיהיה לכם נוח וכן, ישרת אתכם נכון ויתאים לצרכים האישיים שלכם. התכנון הוא חשוב ולאחר שקיבלתם אישור מהוועדה לבנייה, על הגודל של תוספת החדר, יש להקצות את המידות הנכונות גם עבור החדר וגם עבור חדר האמבט.
 
השלבים השונים של בניית אמבטיה בתוספת חדר
 
ישנם שלבים שונים של בניית אמבטיה בתוספת חדר, מדובר על עבודה שאינה קלה ודורשת זמן, אך השלבים בה הם מעניינים, ככל שתתקרבו למטרה, יהיה לכם קל ונוח יותר. הבית יעלה את ערכו, באמצעיות תוספת החדר וחדר האמבט. לפעמים מדובר על חדר לנער מתבגר שמעוניין בפינה ופרטיות משלו. חשוב, כי את פינוי הפסולת, יבצע הקבלן באמצעות מכולה שיעמיד לכל הפסולת שנוצרת מהבנייה. יש לשים לב לאופן התקנה של הכלים הסניטריים ולברר אם הם מותקנים מספיק חזק. החיפוי של הקירות והריצוף, צריך להתאים לחדר האמבט ולכלים הסניטריים, כך שתיווצר הרמוניה מושלמת וחדר האמבט יהיה מעוצב, נוח וקומפקטי. יש להיעזר בבעל מקצוע כגון קבלן, המתמחה בבניה ואינסטלציה, כך שלא תזדקקו לשני אנשי מקצוע, כי אם לאחד שיבצע את הכל.

הבניה החכמה     בלוג      צור קשר