חומה ומגדל

 
שם:
טל':
אימייל:
עיר:
מתעניין ב:
 

בלוקי גבס לבנייה מתקדמת

כשאתם בוחרים בלוקי גבס איכותיים ללקוחות אשר הזמינו מכם עבודות גבס, אתם גם מעצבים את ביתם באופן חסר תקדים וגם משפרים לעין ארוך את הפונקציונאליות בו מבחינה טרמית ואקוסטית. כאן תוכלו לבחור בלוקי גבס בהתאם לגדלים סדורים. על מנת לכסות קיר או תקרה עם לוחות גבס תצטרכו להיעזר במספר בלוקים אותם יש לחבר זה לזה באמצעות ברגים קוניים ייעודיים (ברגים בצורת קונוס אותם ניתן להשחיל בחוריו של כל בלוק). 

בלוקים לבנים

בסדרת הבלוקים הלבנים ניתן לבחור בין בלוק גבס לבן 10 לבין בלוק גבס לבן 6. בלוק גבס לבן 10 מצויד ב- 66.6 ס"מ אורך ו- 50 ס"מ רוחב. עמידות באש למשך 180 דקות. בלוק גבס 6 משמש כחיפוי פנים של קיר חיצוני ללא טיח. מידותיו הן כמו של בלוק גבס לבן 10, רק שהוא אינו חסין אש. 

עבודות גבס בסלון

בלוקים ירוקים 

בסדרת הבלוקים הזו יש דגם אחד בלבד: בלוק גבס ירוק עמיד מים. הוא נועד להתקנה בחדרי שירות רטובים כמו מטבח ומקלחת ללא טיח. מידותיו 66.6 ס"מ אורך ו- 50 ס"מ רוחב. בלוקים אלו הנם בלוקי גבס איכותיים ונדירים אשר עומדים בכל תנאי הלחות ושינויי הטמפרטורה.

חיבור בין בלוק לבלוק

בלוקי גבס אקוסטיים אלו מגיעים עם חורי הברגה קוניים בקצה המיועדים להשחלת ברגי. הברגים הנדרשים הם מדגם קונוס (ברגים קוניים) אשר מחברים לוח ללוח. ובכך יוצרים את קיר הגבס המיוחל. היתרונות בקיר ללא טיח שנבנה אך ורק מבלוקים הוא בכך שהוא מתבסס על בלוקי גבס אקוסטיים חסיני רעש.

בלוקים מגבס בהתאמה אישית

אצל חברת מעיין הגבס תוכלו למצוא בלוקי גבס אקוסטיים חסיני רעש, בלוק גבס עמיד למים בצבע ירוק, ומוצרים נלווים לחיבורם ואיטומם. אנו בחברת מעיין הגבס חומרי בניין מספקים בלוקי גבס עמידים לטווח ארוך ממש כמו קירות הבטון שלכם. בלוקי גבס מעוצבים אלו מפיחים בבתי לקוחותיכם מראות אקסקלוסיביים אשר יגרמו להם להתרגש בכל פעם שהם במבנה. תנו להם להתחדש בבית עם קירות העשויים בלוקי גבס איכותיים ללא טיח, ובכך – תספקו להם את תחושת השלווה והבנייה הירוקה. בית שמבוסס על בניית גבס הוא בית ידידותי לסביבה, אשר יוצר אמפתיה רבה הן בקרב דייריו והן בקרב אורחיו.

 

 

הבניה החכמה     בלוג      צור קשר