חומה ומגדל

 
שם:
טל':
אימייל:
עיר:
מתעניין ב:
 

בניה קלה מעוצבת למרפסת

בתחום כמו בניה קלה ניתן לחולל מהפכות בבתים, ולעצבם על פי מתווה המתוכנן על ידכם. בשונה מבניית בטון קבלנית, בבנייה קלה התהליכים הרבה יותר מהירים וקלים ליישום. כאשר מדובר על בנייה למרפסות בדרך כלל יהיה מדובר בבנייה למרפסות נמוכות, גזוזטראות בגובה הקרקע היוצאות לחצר. במיעוט המקרים, ניתן יהיה לבנות גם לגובה, אם מדובר במרפסת שמש הנמצאת לגובה.
 
לשם מה בונים להרחבת המרפסת?
 
אם המשפחה זקוקה לעוד חדר או שהחליטה להקצות חדר לאורחים, הרבה יותר יעיל לעטוף בפנלים מבודדים עם פרקטים מעץ של בניה קלה חלק מהחצר ולשים גג מאשר לקרוא לקבלן לבנות חדר חדש. נכון, חדר ממוגן זה לא יהיה אבל זה בהחלט חדר אירוח לכל דבר ועניין. ניתן גם לא לאטום את הקיר הקדמי ובכך להפוך את המרחב הזה למעין מרפסת משודרגת. לקוחות רבים בוחרים לשים בחזית מעקה במקום קיר רביעי, וזה יוצר אחיזה נוחה למי שמעוניין להתבונן בחצר מבעד לאותה מרפסת.
 
בניה קלה עץ
 
כיצד ניתן לממש בקלות בניית למרפסת מכל סוג?
 
בראש ובראשונה יש למצוא ספק פנלים מבודדים המספק את הפנלים באיכות. זיהיתם את הספק הזה? ראיתם שמחיריו זולים ונגישים? בדקו את המוצרים, ודאו שמדובר בפנלים מבודדים איכותיים. בדרך כלל, פאנל מודד מעץ או מגבס הוכח כפאנל איכותי, המספק תנאי אקלים ובידוד טובים. לבניית מחסנים ומכולות הפנל לא צריך להיות מבודד וניתן לייצר מבנה כזה גם מאיסכורית מתכתית אך ודאי לא לגור בכזה מבנה. בנוסף לבדיקת המוצרים עצמם, מומלץ לבחון האם הספק מספק לכם את הידע המתקדם והאיכותי ביותר. את זה עושים על פי השוואה של כמה מקורות מכירה, ולא תוך הסתמכות על הראשון שתפגשו.
 
מהם המוצרים הנלווים המלווים בנייה קלה למרפסות?
 
כלונסאות להטמעת הפנלים או הגבהתם, מסמרים וברגים מיוחדים לרבות בורגי אלן ייחודיים, רצוי שתהיה מברגה טובה וכמובן מקדחה, וכמובן – עזרים מכניים כמו פטישים ומסמרים – בעיקר בקצוות הפנלים כשמחברים דופן אנכית לאופקית או להיפך. בכל מקרה, רצוי לספר אודות המטרה הסופית של הבנייה בחנות על מנת שהמוכרים יציידו אתכם במוצרים הנלווים שתצטרכו למימוש הבנייה במרפסת.
 
חנות איכות למוצרי בניה קלה מעוצבת למרפסת כמו: חומה ומגדל שירותי בניה קלה תספק לכם את כל הכלים וההדרכה לבנייה איכותית!
 
בניה קלה מעוצבת למרפסת

 

הבניה החכמה     בלוג      צור קשר