חומה ומגדל

 
שם:
טל':
אימייל:
עיר:
מתעניין ב:
 

כיצד בניה קלה תעלה את ערך הנכס?

בניה קלה הינה בנייה מחומרי בניה קלים שלא פולטים גזי חממה כמו טיח שחור ובטון. בשונה מהם, הפקתם לא מצריכה ערבול, יציקה ועבודות נוספות שעולות למזמין העבודה הון לא קטן. פנלים מבודדים לבנייה קלה ניתן לרכוש בקלות רבה בחנויות ייעודיות – ובחלק מהמקרים כלל אין צורך לבקר בחנות המספקת, אלא להתקשר עם המוכר באמצעות האינטרנט, ולציין בהזמנה את מידות הפנלים הדרושות. בניתם קומה נוספת בבית, מחסן גינה, או יחידת דיור נפרדת ליד משכנכם – והכל מפנלים מבודדים של בניה קלה? העליתם את ערך הנכס באופן חסר תקדים!

היזמים המתעניינים בדירתך ומבקרי הנדל"ן יבינו: לבעל הבית אכפת מסביבה נקייה וידידותית
 
הכרה כזו של מביני העניין בבעלי בתים ומשקים מעלה את יוקרת הנכס שלהם. הם יראו נכס שניתן לחיות בו בתנאים מעולים, עם אקוסטיקה בקירות, ובידוד תרמי, מבלי להסתמך על חומרים הפולטים גזי חממה כמו בבנייה המסורתית מבטון או אבן. כך, הדירה שלך תקודם מבחינה פרסומית ומכירתית מבלי שתצטרך להבין דבר בשיווק, פשוט כי הקונה או המתעניין הממוצע יעדיף מראש פתרון דיור ידידותי והיגייני, מפתרון דיור ממוצע ומטה מבחינה זו.
 
בניה קלה מעלה את ערך הנכס
 
אחד הפרמטרים לשווי הדירה הוא מספר החדרים בה. מה תניב לך קומה שלמה של פנלים מבודדים?
 
למצב המתואר כאן קוראים בתחום הנדל"ן "תשואה אינסופית". כידוע, אין באמת תשואה השואפת למספר שאינו סופי (גם לא לבנק כשהוא מוכר משכנתא ל- 20+ שנים), ולכן הכוונה היא לעלייה חדה מאד בשווי הכלכלי של הנכס שלכם כנכס-סחיר. מצוקת הדיור והמחסור בקרקעות נחשבות לתופעות כה חמורות בארצנו – שכל מי שמשכיל באיזושהי צורה לייצר חדר מגורים יכול להרוויח מכך משמעותית, קל וחומר כאשר מדובר בבית עומד שהוספתם לו קומה בבנייה קלה. אגב, גם אותה ניתן לחלק באמצעות קירות גבס פנימיים – לחדרים ובכך להעלות עוד יותר את ערך הנכס.
 
יש לכם חצר בבית? אירוח מבני בנייה קלה יכול להיות רווחי מאד עבורכם
 
החל מבניית מחסן חקלאי לגינה ועד בניית יחידת דיור נוספת בחצר – מצאי האפשרויות לבנייה בשטח הוא בלתי נדלה ומאפשר לכם להרוויח מכך לטווח הארוך, בשל העובדה שהתווספו חדרים נוספים למגורים בשטח, ואפילו לטווח הקצר, באופן מידי, באמצעות השכרת המבנים אשר בניתם לדיירים אחרים.
 
גם הוספת פתרונות הצללה בבית נייד הנה פעולה שיכולה להעלות את ערך הנכס. קחו לדוגמא הוספה של סוככי זרועות מעוצבים - מדובר בפתרון לכל ימות השנה שמשתלב נהדר בכל חדר בבית, בגינה או בכניסת הבית.

הבניה החכמה     בלוג      צור קשר