חומה ומגדל

 
שם:
טל':
אימייל:
עיר:
מתעניין ב:
 

 

בניה מהירה

 

בניה מהירה, היא בעצם בניה קלה, או בשמות אחרים בניה מתועשת, מודולרית. שיטת בניה מהירה נפוצה מאוד באירופה ובארה"ב בישראל השיטה קיימת בערך 40 שנה, ומהותה הוא בעצם טכנולוגיות בניה שמוזילות את הבניה באופן משמעותי. בניה מהירה כשמה כן היא, בניה שמתרחשת מהר יותר מבניה רגילה בפרק זמן קצר יותר, מה שדורש פחות משאבי זמן וכוח עבודה של בני אדם. את עלות הבניה בדרך כלל קובעים גודל השטח והמבנה, חומר הגלם שדרוש להרכבה, חומרי גלם נלווים כמו דלתות וחלונות, ומשך ההתקנה והבניה. מהות בניה מהירה היא שהינה מושתת על אלומיניום, בניה ירוקה לא מזהמת סביבה והכי חשוב מהירה בזמן.

בניה מהירה היא סוג של בניה שימושי ויעיל, הזמן הוא המוטיב המרכזי לכל דבר גם בנושא של בניה, ככל שנסיים יותר מהר לבנות בית, נוכל או להנות מקונים ושוכרים או בעצמנו במגורים בו. בניה מהירה היא בניה ירוקה וטובה לאיכות הסביבה, בגלל החומרים, בגלל השימוש בטכנולוגיות חדשניות ופחות בעבודה כפיים ועבודת בני אדם, שבדרך כלל נוטים ללכלך את הסביבה. בניה מהירה גם בעלת עלות נמוכה מה שעוד יותר מוסיף, כשאפשר לשלם פחות תמיד עדיף לנו מלשלם יותר. לא משנה מה בחרנו לבנות, עם בניה מהירה נהנה ממנו יותר, בניה מתועשת תפצה תאוצה בשנים האחרונות המון אנשים בונים יחידות בבית, באמצעות בניה מהירה ומתועשת.

בניה מהירה, או מתועשת יכולה לשמש אותנו האדם הקטן, אם יש לנו שטח ואנו רוצים לבנות יחידה לילד שגדל ורוצה פינה משלו, או מן מחסן כדי לאחסן כל מיני דברים וכד', אנו יכולים לבנות יחידה במפעל לבניה מתועשת, יחידה שתהיה בדיוק כמו כל חדר או משהו שנבנה על ידי בניה רגילה. בניה מהירה, היא זולה יותר, ירוקה יותר, מהירה יותר ולכן המון אנשים בוחרים בה. בניה מהירה בדרך כלל נעשית מאלומיניום מבודד, אלומיניום הוא חומר שקל לעבוד איתו חומר איכותי, ולכן הוא הפך ליקר בימינו, המון אנשים קונים או מוכרים אלומיניום כיוון שיודעים את עלותו ומצבו בשוק והביקוש הרב אליו.

לאלומיניום שימושים רבים וטובים. בימינו האלומיניום משמש לעיצוב רהיטים, חלונות איכותיים עשויים מאלומיניום ואפילו הפרגולות הישנות והמוכרות מעץ הפכו לפרגולות חשמליות מודרניות מאלומיניום. מכאן שהשימוש באלומיניום הוא נפוץ, מומלץ והאיכות שלו גבוהה מאוד לעומת חומרים אחרים.

 

בניה מהירה

 

 

הבניה החכמה     בלוג      צור קשר