חומה ומגדל

 
שם:
טל':
אימייל:
עיר:
מתעניין ב:
 

 

 

בניה טרומית 

 

בניה טרומית הפכה למאד פופולרית בשנים האחרונות וזה משום שיש לה יתרונות רבים. בניה טרומית מהותה הוא בבניית השלד במפעל אותו מביאים לשטח בו אנו מעוניינים שמבנה זה ימוקם. בניה טרומית כוללת הרכבת עמודים וקורות, דלתות, חלונות, תקרה וכד'. בישראל עושים המון מבנים באמצעות בניה טרומית, כיוון שהיא מהירה יותר, זולה יותר, ירוקה יותר מבחינת איכות הסביבה, כל איזור של קרוואנים בארץ הוא בעצם איזור של בניה טרומית, אלו שימשו רבות עולים חדשים או אנשים הגרים בהתנחלויות כל זה כדי לבנות יחידות דיור נוחות למגורים בפחות כסף. לסוג בניה טרומית יתרונות רבים ולכן המון בוחרים בסוג בניה זה.

בניה טרומית היא בניה מהירה, אם בבניה רגילה נחכה שנה לדירה שלנו, בסוג בניה טרומית נחכה שלושה חודשים בערך ושזה הבדל משמעותי וגדול. אם מבחינת עלויות, בבניה רגילה נצטרך כוח אדם רב ומן הסתם גם לשלם לו, בסוג בניה טרומית מדובר במפעל שמייצר את המבנה ולכן התשלום זול יותר. בסוג בניה טרומית ישנן פחות ליקויי בניה כיוון שהמבנה מגיע מוכן מתבנית. בניה טרומית בעלת מראה אסתטי ונקי כיוון שחלק ממנה מיוצר במפעל ולא בשטח. בניה טרומית היא בניה באמצעות חומרים איכותיים מאוד, וסוג בניה זה איכותי לסביבה בגלל החומרים בגלל שאין צורך בכוח אדם או במערבלי בטון, פיגומים ועוד.

בניה טרומית כמובן היא בעלת חסרונות בולטים, אך נתון להחלטת כל אדם אם היתרונות עולים על החסרונות או להפך, רמת הבידוד בסוג בניה טרומית נמוך, ביחס לבניה רגילה, גם האטימות נמוכה ביחס למגרשים בשרון לבניה. רעשים נשמעים דרך הקירות בסוג בניה טרומית שלא כמו בניה רגילה ובדרך כלל מבנה שנבנה בבניה טרומית חסר גמישות בגלל המרכיבים הגדולים מהם הוא נבנה. יש שיגידו שהיתרונות עולים על החסרונות ויש שיגידו להפך, בניה טרומית סך הכל נוחה ויעילה, טובה ואיכותית ומתאימה לנו בהמון מצבים בהם בניה רגילה לא תתאים, מבחינה כלכלית, מבחינת זמן וכל מה שבניה רגילה דורשת ומצריכה, במיוחד אם נרצה לבנות יחידת דיור בשטח ביתנו לשם עבודה או מגורים וכד'.

 

בניה טרומית

 

הבניה החכמה     בלוג      צור קשר